canlilar.net , hayvanlar, insanlar, vahşi ırklar, kedi cinsler, köpek cinsleri ve dünya üzerinde halen daha yaşamını sürdürmekte olan canlı türlerinin özelliklerini ve bilinmesi gereken yönlerini insanlara aktarmaya yarayan blog ( sosyal network ) ağıdır.

Bilgilendirme: Sitemizin Logosu, internet dünyasında şu şekildedir.

 

İnsanların, canlilar.net üzerinde yorumlar üzere birbirisiyle fikir alışverişi yapmasına, bilinçlenmesine ve tartışmaya ortam sağlar.

Ziyaretçi, kullanıcı ve diğer sıfatta canlilar.net’i ziyaret eden kişiler Canlilar.net tarafından yayınlanan ve yayınlanmakta (taslak) olan her türlü kullanım koşullarını kabul etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde muhafaza edilmekte ve ülkemizin tüm mevzuatlarını harfiyen kabul etmiş sayılmaktadır. Aksini iddia eden kişiler tüm hukuki ve cezai sorumlulukların kullanıcıya ait olduğunu bilmelidir. Tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Canlilar.NET sitesine üye olmak ve içerik paylaşmak isteyen kişiler iletişim bölümünden irtibata geçebilirler.

Üye Olmak – İçerik Paylaşmak

Üye olmadan, sevdiğiniz ve üzerinde çok durduğunuz canlı türlerine ait bilgileri, görselleri kısaca yayınlanamsını istediğiniz yazıları ( materyalleri ile ) bizlere “yazı gönder” kısmından da iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz yazı ve materyaller yayınlanmaya uygun ise site yönetimi tarafından isminizin belirtilmesini istiyorsanız o şekilde yayınlanacaktır.

Canlilar.net hçbir şekilde kullanıcılardan e-posta adresi, ad soyad, şifre ve kullanıcı adı gibi bilgileri talep etmeyecektir. Sadece sitemizin içeriklerine abone olmak istiyorsanız, mail adresinizi ilgili kutucuğa yazmalısınız. (Yeni içeriklerden haberdar olmak istiyorsanız.)

Sistemimize üye olduğunuzda, hukuka aykırı hiçbirşey paylaşmamalısınız, herhangi bir veri dahi olmamalıdır. İnsanların dinine, kültürüne, ırkına ve canlılara karşı aşağılayıcı ya da saldırgan isim, bilgi kesinlikle barındırılamaz.

Sitemize üye olan kullanıcılar, bilgilerini doğru biçimde ve eksiksiz biçimde doldurarak üye olmalıdır. Bilgileri güncel tutmak ise kullanıcı sorumluluğundadır.
Sitemiz içerisinde her içerik günceldir, kesinlikle kopya içerik paylaşmıyoruz. Üye olup, içerik göndermek isteyen kişiler mutlaka bir başka siteden kopya işlemi yapmamalıdır.

İçeriklerin Kontrolü ve İçerik Hakkımız

Site üzerinde bir kullanıcıyı rahatsız etmek ya da site yönetimini rahatsız edecek, sunucuyu zorlayacak davranışlar ve ya veritabanına saldırganlık ifade eden her tür davranış kayıt altına alınacaktır. Loglar dahilinde canlilar.net olarak ilgili hakkımızı kullanmakla yükümlüyüz. Hiçbir şekilde site içerisinde bulunan bilgi, şifre, kullanıcıya ait şifreler decode ya da algoritmaları çözülerek, bir başka kişilerce paylaşılması tamamen yasaktır. Aksi halde canlilar.net olarak tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma hakkımız saklıdır.

İletişim

Site üzerinde rahatsız olduğunuz, şikayetçi olduğunuz ya da öneri / talepleriniz var ise, bizlerle iletişim‘e geçerek bildirebilirsiniz. Tüm mailler ortalama 2-3 gün içerisinde okunmaktadır.
mail adresimiz: canlilarnet@gmail.com adresidir.

Bu bölüm 30.05.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Başa dön tuşu
Kapalı