“Kedi pis değildir. O, devamlı olarak etrafınızda dönüp dolaşan hayvanlardandır.” (Ebû Dâvûd, Tahâre, 38; Tirmizî, Tahâre, 69)

Tüm dünya üzerinde evcil, vahşi hayvanlar üzerine odaklanan bir platformdur. Bu platform üzerinde insan ırkları, insanların tarihçesi, çeşitli insan ırkları ve insanoğlu hakkında da bilgilendirmeler yapılmaktadır. Canlılar.net, kendisini hayvanlar, insanlar, bakteriler, virüsler ve diğer bilinmeyen canlı türlerine adamış bir internet sitesidir. Bu platform üzerinde öğrenerek zaman geçirecek ve bilgileneceksiniz. Dünya üzerinde hiç bilmediğiniz kadar canlı türü vardır. Canlilar.net üzerinde bilimsel veriler, yararlı içerikler ve araştırma yazıları bulunmaktadır. Canlilar.net, hayvanları seven ve çevre bilincini arttırmak amacıyla 2020 tarihinde faaliyete geçmiş bir platformdur.

Canlılar, diğer adıyla canlilar.net 2020 tarihinde hayvanlar, insan türleri ve diğer canlı türleri için açılmış aydınlatıcı içerikler bulunan bir topluluktur. Canlilar.net üzerinde birden fazla türde hayvanın, insanın ve diğer canlı türlerine ait bilgileri bulabilirsiniz.

Canlılar platformu, hiçbir kurum / kuruluşa bağlı değildir. Tamamen bağımsız olarak internet dünyasında canlılar topluluğu ismi ile katılmıştır.

Amacımız Araştır Bul ve Öğren ve paylaşmaktır.

  • Tüm istek, soru ve şikayetlerinizi canlilarnet@gmail.com üzerinden yapabilirsiniz. Mail üzerinden dönüşler sağlanmaktadır.

İnsan hayatında en önemli role sahip hayvanlar: kediler ve köpeklerdir. Fakat, henüz bilmediğimiz hayvan türleri de vardır. Canlilar.net olarak evcil hayvanlar ve vahşi hayvanlar hakkında tüm bilgileri yayınlayarak, okuyucu kitlemize yardımcı olacağız.

İnsanlar kadar cani bir ırk yoktur, insanların zaman içerisinde ayak basılmayan yerlere gelmesi ile birçok nesil yok edilmiştir. Peki ya dünya hayatında henüz yaşamını sürdüren vahşi hayvanlar nelerdir diyorsanız: vahşi hayvanlar kategorisine göz atabilirsiniz.
  Mama yardımı ve mama satışımız yakın zamanda gerçekleşecektir.
Başa dön tuşu
Kapalı